Sýrie

Odpovědět
Uživatelský avatar
puma
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 7153
Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Sýrie

Příspěvek od puma » 15 úno 2020, 14:34

Ruský vojensko-diplomatický zdroj uvádí, že turecká strana aktivně převádí personál, zbraně a vojenské vybavení do deeskalační zóny Idlib. K současné době bylo převedeno již více než 70 tanků, asi 200 vojenských obrněných vozidel a 80 dělostřeleckých děl.
Uvádí také, že po překročení hranice jde převážná většina výzbroje do gangů, zejména k členům skupiny Jabhat al-Nusra.

Syrské ozbrojené síly začínají stále častěji zaznamenávat turecká obrněná vozidla ovládaná ozbrojenci. Za této situaci získají status cíle určeného k likvidaci. Během týdne zničily syrské vládní jednotky, které odrazily útoky militantů, více než 20 tureckých tanků a bojových vozidel pěchoty.

Zdroj uvádí zvláštní obavy ohledně situace. Kromě zbraní a vybavení dostávají teroristé také turecké uniformy, které mohou následně použít k zakrytí své identity při útoku na jednotky SAA.

Podle vojensko-diplomatického zdroje zůstává za těchto podmínek hlavní hrozbou použití přenosných systémů protivzdušné obrany ze strany militantů. K teroristům byli dodané také přes Turecko.
https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire ... Kvxln.html

Syrský vojenský expert, generálmajor Rida Al-Sharqi, uvedl, že syrská arabská armáda (SAA) prozatím nevstoupí do města Idlib, aby chránila civilní životy.
Sharqi v sobotu uvedl pro Arabský Sputnik, že ​​„armáda dokončí otevírání hlavních silnic, jako je mezinárodní silnice Aleppo-Latakia (M-4), po získání kontroly nad mezinárodní silnicí Damašek-Aleppo, protože jsou v dohodě ze Soči a v dohodě z Astany. “

V komentáři k sestřelení druhého vrtulníku syrské armády řekl, že „sestřelení druhého syrského vrtulníku Tureckem přichází s americkým podnětem, aby se zintenzivnili boje mezi Sýrií a Ruskem s Tureckem, aby se tak dostala Ankara z ruského vlivu v Sýrii.“

Sharqi pokračoval: „Turecko nesplnilo své závazky ze Soči, protože nemůže nebo nechce,“ zdůraznil, že Damašek chce chránit civilisty a infrastrukturu na celém syrském území, takže syrská armáda prozatím nevstoupí do Idlibu.

Sharqi se domnívá, že „rusko-turecké rozhovory budou pro tureckého prezidenta Recep Tayyipe Erdogana silnou zkouškou, když tvrdí, že vůči syrskému území nemá žádné ambice.“

Dodal: „Pokud Erdogan odmítne jakékoli mírové řešení na ochranu regionu před násilím a válkou, pak to znamená jeho přímou
podporu terorismu.“
https://www.almasdarnews.com/article/sy ... ry-expert/

Turecké "tančíky" M-60 neznám kde


Syrská armáda a íránské síly vyslaly do města Nubl (oblast Tell Rifat) velká vojenské posily, která zahrnují obrněná vozidla a těžké dělostřelectvo.
Naposledy upravil(a) puma dne 15 úno 2020, 19:39, celkem upraveno 2 x.
Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání. Co je politická korektnost? Temná strana Síly.

Uživatelský avatar
puma
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 7153
Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Sýrie

Příspěvek od puma » 15 úno 2020, 16:07

Turečtí důstojníci jsou naživu v rukou ozbrojených sil Syrské arabské armády. Takže dva turečtí důstojníci byli zajati s řadou teroristů (15) a turečtí důstojníci pracovali jako vůdci ozbrojených teroristických skupin v Urem Al-Kubra.

Jinde o tom ale není ani zmínka.

Il-62M RA-86496 letí z Čkalova přes Turecko na Hmímim
https://www.flightradar24.com/23df8c73

Erdogan: „Syrský režim začal blokovat naše pozorovací stanoviště v Idlibu, nemůžeme v tomto mlčet a podnikáme nezbytné kroky“


Erdogan: Zvláštní vyslanec USA pro Sýrii James Jeffrey nazývá turecké vojáky "naši mučedníci" není to pro nás přesvědčivé.
Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání. Co je politická korektnost? Temná strana Síly.

lasib
Sponzor fóra
Příspěvky: 3979
Registrován: 01 úno 2017, 10:55

Re: Sýrie

Příspěvek od lasib » 15 úno 2020, 17:29

Vytvára sa jihadi kotol Z/SZ od Aleppa
ObrázekNaposledy upravil(a) lasib dne 15 úno 2020, 18:00, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
puma
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 7153
Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Sýrie

Příspěvek od puma » 15 úno 2020, 17:34

Turecké stanoviště od Eugena Poddubny. Fotografie tureckého stanoviště na syrském území poblíž dálnice M5.
Jedná se o tureckou pozorovatelnu v oblasti vesnice Hiš, mezi Chán Šajchúnem a Maarrat an-Nuumánem. Turecká armáda se chová troufale. Po snížení výšky letu z 150 na 70 metrů zahájili palbu na UAV. Turci ale nebyli zrovna nejpřesnější. Na pozice ozbrojenců-spojenců Ankary je to více než 10 km.
Obrázek
http://otvaga2004.mybb.ru/viewtopic.php ... 9#p1296334

Turecko a USA se zasazují o okamžité ukončení krize v Idlibu
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan uspořádal v sobotu telefonický rozhovor s prezidentem USA Donaldem Trumpem.

Správa tureckého vůdce uvedla, že Erdogan a Trump spolu s dvoustrannými vztahy jednali o regionálních procesech.

Jak uvedli vůdci obou zemí, Turecko a USA vyzývají k okamžitému ukončení krize v Idlibu.

Prezidenti zdůraznili nepřípustnost útoků sil Bašara al-Assada v delakační zóně Idlibu a projednali otázku brzkého ukončení krize v severozápadní Sýrii.

Erdogan a Trump rovněž zdůraznili význam obnovení míru a stability v Libyi.

Kromě toho bylo dosaženo dohody o obnovení jednání o zvýšení vzájemného obchodu mezi Tureckem a Spojenými státy na 100 miliard dolarů ročně.
https://www.aa.com.tr/ru/%D0%BF%D0%BE%D ... B5/1735120

Prezident Erdoğan: „Problém v Idlibu nebude vyřešen, dokud nebudou síly režimu odsunuty na hranice memoranda z Soči.“


Někde u hranice v turecku - Hatay
Naposledy upravil(a) puma dne 15 úno 2020, 18:34, celkem upraveno 3 x.
Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání. Co je politická korektnost? Temná strana Síly.

IgorT
Senior redaktor
Příspěvky: 3731
Registrován: 01 úno 2017, 10:55

Re: Sýrie

Příspěvek od IgorT » 15 úno 2020, 17:43

15. februára popoludní sýrska arabská armáda (SAA) a jej spojenci zabezpečili niekoľko mestských oblastí na západnom a severozápadnom okraji mesta Aleppo.

Oblasti zabezpečené armádou sú okres al-Rašídín 1, Centrum vedeckého výskumu, bytový komplex al-Kahraba, Policajná akadémia a bytový komplex al-Sham.
15-1.jpg
https://southfront.org/syrian-army-secu ... -outskirt/


https://www.almasdarnews.com/article/sy ... ppo-video/

Uživatelský avatar
martanus
Senior redaktor
Příspěvky: 4503
Registrován: 01 úno 2017, 10:16

Re: Sýrie

Příspěvek od martanus » 15 úno 2020, 18:34

Vypadá to, že se začínají bandy v Idlibu řezat mezi sebou a část tureckých jednotek tem není kvůli SAA+. Ale aby zmírnovali napětí mezi bandami a drželi je od sebe.


https://politikus.ru/events/126373-boev ... voynu.html
Nikdy není pozdě udělat správnou věc.
Albert Einstein: „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude.“
Konfucius: " Můžete obětovat vojsko, hospodářství či blahobyt, ale nesmíte obětovat zdravý rozum!"

Uživatelský avatar
puma
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 7153
Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Sýrie

Příspěvek od puma » 15 úno 2020, 18:41

Ankara nemůže zůstat lhostejná k působení režimu Bašár al-Assad v deeskalační zóně Idlib, přičemž podnikla všechny nezbytné kroky tímto směrem, uvedl turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v rozhovoru s novináři, kteří ho doprovázeli během jeho návštěvy v Pákistánu.
Podle tureckého prezidenta začali Asadovi stoupenci obléhat pozorovací stanoviště tureckých ozbrojených sil v severozápadní Sýrii a Ankara přijímá odvetná opatření.

Turecký vůdce připomněl, že turečtí pozorovatelé byli rozmístěni podél vnitřního obvodu deeskalační zóny v souladu s dohodami ze Soči. „Druhý a třetí odstavec dokumentu Soči jsou obzvláště důležité. Všechny nedávné akce Ankary v Idlibu jsou založeny na těchto bodech, “uvedl prezident.

Erdogan upozornil na probíhající aktivní nepřátelství v severozápadní Sýrii, kde doslova den před sestřelením dalšího vojenského vrtulníku. "To samozřejmě znepokojuje nejen Assadův režim, ale také Rusko." Příznivci Assadu utrpěli vážné ztráty, “uvedl prezident.

Turecký prezident zopakoval, že pokud do konce února režim Bašár al-Assad nestáhne své síly mimo zónu deeskalace, turecké ozbrojené síly začnou útočit na vojenská zařízení režimu kdekoli v Sýrii.

„Ankara ve svých jednáních vychází z podmínek Adanské dohody. Turecké jednotky vstoupily do Sýrie v souladu s podmínkami této konkrétní smlouvy. To je jasná odpověď pro ty, kteří se snaží zpochybnit přítomnost turecké armády na syrském území, “uvedl prezident.

Erdogan poznamenal, že skutečnost, že asi milion obyvatel Idlibu prchá před bombardováním a ostřelováním na tureckou hranici, je obzvláště znepokojivá, což nemůže nechat chladnou tureckou stranu. "V Turecku je již 3,5 až 4 miliony Sýřanů." Bohužel prostě nemůžeme přijmout další milion lidí, “zdůraznil prezident.

Erdogan připomněl, že cílem je podpořit civilní obyvatelstvo Idlibu a Turecko zahájilo rozsáhlou kampaň na výstavbu domů pro přistěhovalce. Stavební práce se provádějí ve vzdálenosti 30-32 km od turecké hranice. Většinu nákladů vynaložilo Turecko. O projekt projevilo zájem Německo.

"V rozhovoru s Angelou Merkelovou jsem řekl, že Berlín může na výstavbu domů pro přistěhovalce přidělit 25 milionů eur, a vyjádřil naději, že Německo bude moci do projektu přilákat Británii a Francii," uvedl turecký vůdce.
https://www.aa.com.tr/ru/%d0%bf%d0%be%d ... b5/1735128

„Je nám zapovězeno pokojně spát bez očištění Sýrie od teroristických organizací a režimu,“ řekl Erdogan ve svém projevu o Idlibu.
https://sptnkne.ws/bw2b
Naposledy upravil(a) puma dne 15 úno 2020, 22:02, celkem upraveno 1 x.
Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání. Co je politická korektnost? Temná strana Síly.

IgorT
Senior redaktor
Příspěvky: 3731
Registrován: 01 úno 2017, 10:55

Re: Sýrie

Příspěvek od IgorT » 15 úno 2020, 19:54

IgorT píše:
15 úno 2020, 13:59
SAA+ získala Vojenské vedecké výskumné stredisko v západnom Aleppe. Predtým Kafr Nana, Al-Radwan a Urm Al-Kubra

15.JPG


SAA+ pridala štvrť Al Mansoura
15-2.JPG
https://www.almasdarnews.com/article/sy ... st-aleppo/

Uživatelský avatar
martanus
Senior redaktor
Příspěvky: 4503
Registrován: 01 úno 2017, 10:16

Re: Sýrie

Příspěvek od martanus » 15 úno 2020, 20:21

Předseda vlády Kurdistánu Masrour Barzani se v sobotu setkal s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem na okraji Mnichovské bezpečnostní konference a projednal řadu otázek, zejména situaci v Sýrii, která se týká Kurdů.

https://www.kurdistan24.net/en/news/0e7 ... 3e96d38d85


-----------------------
Zajímavý článek

Člen vedoucího výboru Syrské demokratické rady (SDC) potvrdil Kurdistánu 24, že v nedávných rozhovorech mezi kurdskou delegací místní správy v severovýchodní Sýrii a Damaškem došlo k významnému pokroku, Rusko je mediátorem.

https://www.kurdistan24.net/en/news/6f0 ... d4e43adb49

------------------------

Režim a SDF dokončily první fázi rozhovorů, další fáze začne diskusí o syrském zákoně o místní správě.-------------------

:!: Ruské letouny Su-35 zachytily izraelské stíhačky F-16 když se snažili dostat do vzdušného prostoru Sýrie z Jordánska

https://bulgarianmilitary.com/2020/02/1 ... ascus-sky/
Nikdy není pozdě udělat správnou věc.
Albert Einstein: „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude.“
Konfucius: " Můžete obětovat vojsko, hospodářství či blahobyt, ale nesmíte obětovat zdravý rozum!"

Uživatelský avatar
puma
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 7153
Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Sýrie

Příspěvek od puma » 15 úno 2020, 20:44

Pravděpodobně rebelové (dva řidiči s kšiltovkami, turečtí vojáci by měli helmy) v BVP ACV-15 v Al Foua (11km severně od Najrabu)


Ruské velvyslanectví v Sýrii: Bezprostředně poté, co Syrská armáda kompletně zabezpečila dálnici M5, její obnova a odminování začaly. Až bude připravena k použití, bude to obrovský přínos pro přepravu uvnitř Sýrie. Výborně! Mabrouk!

Naposledy upravil(a) puma dne 15 úno 2020, 22:24, celkem upraveno 1 x.
Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání. Co je politická korektnost? Temná strana Síly.

lasib
Sponzor fóra
Příspěvky: 3979
Registrován: 01 úno 2017, 10:55

Re: Sýrie

Příspěvek od lasib » 15 úno 2020, 21:07

SAA ide na Anjarah a Hutah

Obrázek
Naposledy upravil(a) lasib dne 15 úno 2020, 21:12, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
puma
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 7153
Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Sýrie

Příspěvek od puma » 15 úno 2020, 21:09

VIP Tu-134AK RA-65992 z Čkalova letí přes Turecko na Hmímim
https://www.flightradar24.com/RFF7027/23e04cff

SAA v západním AleppuIl-62M RA-86496 odlétá z Hmímimu po 3h přes Turecko zpět do RF
https://www.flightradar24.com/23e093bf
Naposledy upravil(a) puma dne 16 úno 2020, 00:19, celkem upraveno 7 x.
Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání. Co je politická korektnost? Temná strana Síly.

Uživatelský avatar
puma
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 7153
Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Sýrie

Příspěvek od puma » 15 úno 2020, 22:35

Tygři hlásí, že ozbrojencům u Aleppa totálně zkolabovala obrana před 2 hodinami.


Neznámo kde, ale u nějakého tureckého stanoviště
Obrázek

-3h Ruské letecké aktivity nad městem Darat Izza, hlášeno několik leteckých úderů.

-1h Turecká okupační armáda ustupuje z vojenské základny 111 pluku a nově vstoupila do vojenského bodu severně od Darat Izza.


Turecká armáda ustoupila z oblasti pluku 111 a Darat İzza do Afrinu. Potvrzeno bylo také stažení z oblasti pluku 46.


Městě Daret Izza, kde TSK měla dvě stanoviště a konvoj, bylo bombardováno ruskými letadly.
Naposledy upravil(a) puma dne 16 úno 2020, 00:05, celkem upraveno 1 x.
Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání. Co je politická korektnost? Temná strana Síly.

Alchymista
Redakční rada
Příspěvky: 8809
Registrován: 01 úno 2017, 08:58

Re: Sýrie

Příspěvek od Alchymista » 15 úno 2020, 23:27

https://southfront.org/turkey-armed-syr ... ry-source/
Turkey Armed Syrian Militants With U.S.-Made Anti-Aircraft Weapons: Russian Military Source
Tureckom vyzbrojený sýrsky militanti s americkými protilietadlovými zbraňami.

Turecko zhromažďuje veľké sily v sýrskom Idlibe a vyzbrojuje bandy Hay´at Tahrir al-Šám (HTS) pridruženého k al-Káide, ktorý ovláda veľkú časť severozápadného guvernorátu Idlib, oznámili ruské vojenské zdroje 15. februára.

Podľa zdroja, ktorý citovali viaceré ruské spravodajské agentúry, turecké ozbrojené sily nasadili v Idlibe 70 bojových tankov, 200 obrnených vozidiel a 80 húfnic. Veľká časť týchto prostriedkov bola odovzdávaná teroristom HTS.
Zdroj tiež odhalil, že Ankara vyzbrojuje militantov v Idlibe prenosnými systémami protivzdušnej obrany vyrobených v USA (MANPAD). Zdroj pravdepodobne odkazoval na FIM-92 Stinger.
"Je osobitne znepokojivé, že Ankara poskytla militantom v deeskalačnej zóne Idlib turecké vojenské uniformy," uviedol zdroj.

Uživatelský avatar
puma
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 7153
Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Sýrie

Příspěvek od puma » 15 úno 2020, 23:34

:sipka: :sipka:
Korekce : V Darat İzze jsou turecké spec. jednotky a komanda. Jen omezený počet obrněných vozidel ustoupil do Afrinu. Vozidla, o nichž se říká, že ustoupila z Darat Izza, byla označena jako APC, která dovezla komando a spec. jednotky brigády.


Uvádí se, že Assadovy síly podporované Wagnerovci zahájí operace v oblasti Cebel Zaviye na jihu Idlibu. Od večerních hodin se uvádí, že Assadovy síly budou útočit současně na východní a západní křídlo jižního Idlibu.


Dělostřelecké jednotky TSK udeřily na pozice na linii Nubul Zehra severně od Aleppa.


Syrská armáda zahájila vojenskou operaci v jižní oblasti Idlibu směrem k dálnici M4 Aleppo-Latakia. První hlášené postupy.
Naposledy upravil(a) puma dne 16 úno 2020, 00:02, celkem upraveno 17 x.
Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání. Co je politická korektnost? Temná strana Síly.

Alchymista
Redakční rada
Příspěvky: 8809
Registrován: 01 úno 2017, 08:58

Re: Sýrie

Příspěvek od Alchymista » 15 úno 2020, 23:36

https://southfront.org/syrian-army-elim ... ast-idlib/
Syrian Army Eliminates Turkish-Affiliated Field Commander In Southeast Idlib
Sýrska armáda eliminovala tureckom podporovaného poľného veliteľa v juhovýchodnom Idlibe.

Terorista, známy ako „Abu Muslim Taoum“, bol zabitý 9. febuára v meste Al Taliyah juhovýchode provincie Idlib pri zrážkach so Sýrskou arabskou armádou.
Abu Muslim bol údajne veliteľom špeciálnych síl bandy Jaysh al-Ahrara. Skupina je jedným z kľúčových členov NFL.
Spolu s Abu Muslimom bolo zabitých niekoľko ďalších militantov, miestni aktivisti ich identifikovali ako Abu Mohamad al-Sham, Abu Mohamad al-Hamui a Abu Adana Taftanaz.

Uživatelský avatar
puma
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 7153
Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Sýrie

Příspěvek od puma » 16 úno 2020, 00:00

Neznámý vojenský letoun ve vzdušném prostoru obsazeného Al-babu.


Ruské letecké aktivity poblíž Tell Rifaatu a letecké údery hlášeny na vojenské základně Sheikh Aqil a vojenské základně pluku 111.


Střety hlášeny v Sheikh Damis, Kafrsajna, Tal Al-Nar a Rkaya poté, co syrská armáda zahájila vojenskou operaci v jižní oblasti Idlibu.Vzlety letounů z Hmímimu + syrských letišť - dle SOHR radaru od půlnoci místního času 15.2
00:04 - Hmímim
01:05 - Hmímim
03:34 - Hmímim
03:44 - Hmímim
07:17 - Hmímim
08:13 - Hmímim
08:21 - Hmímim
08:58 - Hmímim
09:11 - Hmímim / velké průzkumné letadlo
10:38 - Hmímim
10:46 - Hmímim
10:58 - Hmímim
12:03 - Hmímim
12:40 - Hmímim
13:18 - Hmímim
13:25 - Hmímim
14:41 - Hmímim
15:30 - Hmímim
16:07 - Hmímim
16:57 - Hmímim
17:49 - Hmímim
18:46 - Hmímim
19:16 - Hmímim
20:33 - Hmímim
20:49 - Hmímim
21:58 - Hmímim
22:44 - Hmímim
23:37 - Hmímim

Točí cca letku (12 letadel) za den, pokud na jedno letadlo připadá max. 3 bojové vzlety za den, což je takové rozumné maximum dlouhodobě udržitelné.
"SOHR radar" poslední víc jak dvě hodiny hlásí, že nad Daret Izza krouží ruská letadla, a nad Sarminem krouží nějaké průzkumné letadlo. Od půlnoci místního času (23h CET) šli do vzduchu z Hmímimu další tři letadla v 00:04, 00:30 a 00:51, na noc do toho celkem "šlapou", v noci vzlétají většinou v 1-2h intervalech.
Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání. Co je politická korektnost? Temná strana Síly.

Alchymista
Redakční rada
Příspěvky: 8809
Registrován: 01 úno 2017, 08:58

Re: Sýrie

Příspěvek od Alchymista » 16 úno 2020, 06:36

https://southfront.org/syrian-army-secu ... -outskirt/
15. februára popoludní sýrska arabská armáda (SAA) a jej spojenci zabezpečili niekoľko mestských oblastí na západnom a severozápadnom okraji mesta Aleppo.
Oblasti zabezpečené armádou sú okres al-Rašídín 1, Centrum vedeckého výskumu, bytový komplex al-Kahraba, Policajná akadémia a bytový komplex al-Sham. Podľa provládnych zdrojov sa dohoda o stabilizácii a pridružení v súčasnosti rozvíja v okresoch al-Rašídín 2 a 3, a to v dôsledku ťažkých stretov s hnutím Tahrir al-Šám (HTS) pridruženým k al-Káide a tureckými frakciami.
Obrázek

Správa o dohode v predošlej správe je viacmenej potvrdená nasledujúcou správou

https://southfront.org/hts-turkish-back ... rn-aleppo/
HTS, Turkish-Backed Factions Retreat From Three Towns In Western Aleppo
15. februára večer skupiny Hay’at Tahrir al-Sham (HTS - napojenej na Al-Kajda) a ďalšie tureckom podporované bandy opustili tri mestá západne Aleppo - Ajil, Uwayjil a al-Mansura. Mestá boli následne obsadené Sýrskou arabskou armádou.
Obrázek
Pozície zostávajúcich bojovníkov v západnom Aleppe sa zdajú byť na pokraji úplného kolapsu. Toto sa pravdepodobne stane v priebehu niekoľkých dní, ak si armáda v regióne zachová rýchly postup.

IgorT
Senior redaktor
Příspěvky: 3731
Registrován: 01 úno 2017, 10:55

Re: Sýrie

Příspěvek od IgorT » 16 úno 2020, 07:07

BEIRUT, LEBANON (2:00 A.M.) - Sýrska arabská armáda (SAA) dnes ráno po úspešnom sobotnom dni zaznamenala nový pokrok v západnom Aleppe. Obsadila Ajil, Uwayjil a Bashqatin, atakuje Kafr Dalí.
16.JPG

https://www.almasdarnews.com/article/sy ... eppo-city/

https://southfront.org/hts-turkish-back ... rn-aleppo/

gotha
Redaktor
Příspěvky: 56
Registrován: 11 srp 2017, 14:36

Re: Sýrie

Příspěvek od gotha » 16 úno 2020, 09:28

Sana: SAA zrušila a zostrelila 5 dronov, ktoré sa pokúšali zaútočiť na rafinériu v Homse.
https://www.facebook.com/pg/National.De ... e_internal

سانا: الجيش العربي السوري يتمكن من تعطيل و إنزال 5 طائرات مسيرة الكترونياً كانت تحاول استهداف مصفاة حمص
Naposledy upravil(a) gotha dne 16 úno 2020, 09:29, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: k42 a 27 hostů