Velká Británie (Spojené království Velké Británie a Severního Irska)

Odpovědět
QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 10191
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Velká Británie (Spojené království Velké Británie a Severního Irska)

Příspěvek od QVAK » 12 zář 2019, 14:42

Anglická policie provedla zátah na islámské teroristy a nalezla obrovské zásoby zbraní a munice

Tak v Anglii (to je ta země, kde zakázali všechny střelné zbraně a kde posílají do vězení řidiče kamiónů za držení pepřového spreje) teď při razii na teroristickou skupinu al-Muhadžirún našli v Coventry hromadu zbraní, včetně ostřelovačské pušky, světelných nábojů a tlumičů.

https://www.eurabia.cz/Articles/33394-a ... unice.aspx
Více na:
https://www.theguardian.com/uk-news/201 ... rror-group

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 10191
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Velká Británie (Spojené království Velké Británie a Severního Irska)

Příspěvek od QVAK » 13 zář 2019, 23:27

LONDÝNSKÁ POLICIE NEPŘÍMO PODPORUJE KRIMINÁLNÍKY V ÚTOCÍCH NA RUSKÝ DIPLOMATICKÝ MAJETEK

Před několika dny na území Ruské obchodní delegace v Londýně vkročila neznámá pachatelka a způsobila škody na majetku a vozidlech obchodní delegace, uvedla během tiskového briefingu 12. září mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová.
Diplomatka sdělila, že reakce londýnské policie byla neuvěřitelná. Policie sdělila, že případ nemá žádné vyhlídky a bude pravděpodobně uzavřen. To bylo provedeno navzdory skutečnosti, že britské orgány činné v trestním řízení byly vybaveny videozáznamovými páskami a obdobnými informacemi které osvětlují incident.
Tímto postupem britské policejní síly nepřímo podporují zločince v pokračování útoků na ruský diplomatický majetek ve Velké Británii.
Google překladač:
Zakharova prohlášení k „Překročení v prostorách Ruské obchodní mise v Londýně“ (zdroj):
Během našich briefingů jsme opakovaně diskutovali o dodržování Vídeňské úmluvy o diplomatických stycích, konkrétně o nutnosti zajistit imunitu zahraničních misí a jejich personálu. V tomto případě se budeme zabývat situací ve Velké Británii.
Během několika posledních let Rusko opakovaně naléhalo na zahraniční úřad, aby přijal komplexní opatření k zajištění bezpečnosti našeho diplomatického majetku ve Velké Británii. Měli jsme přesvědčivé důvody pro tyto činy: Mám na mysli úroveň trestné činnosti ve Velké Británii a úroveň teroristické hrozby v Londýně. V reakci na četné poznámky a žádosti, které jsme zaslali britské agentuře pro zahraniční politiku, však nikdy neexistovala odpověď, natož akce. Je mi líto, že všechny naše obavy, o nichž jsme informovali naše britské kolegy, se nakonec splnily. Dalšího dne v prostorách ruské obchodní mise v Londýně překročila neznámá osoba, která způsobila škody na jejím nemovitostech a vozovém parku.
Ruští diplomaté okamžitě kontaktovali britskou stranu a vyzvali ji aby splnila své závazky v oblasti bezpečnosti mise podle Vídeňské úmluvy a zahájila vyšetřování. Ruské velvyslanectví obdrželo odpověď od londýnské policie (doufejme, že to není poslední), že případ „neměl vyhlídky“ a byl pravděpodobně zamítnut, přestože ruské velvyslanectví poskytovalo záběry CCTV a další dostatečné důkazy, které mohou a osvětlit, co se stalo.
Jak to může být? Koneckonců, o něco více než před rokem, britské vládě trvalo jen pár dní, než přijala své „vysoce pravděpodobné“ obvinění proti této zemi, která, jak říkají, spáchala chemický útok zahrnující použití chemických zbraní, se pokusili o život [britských] občanů, atd. a tak dále. Chci říct, že jen pár dní stačilo rozbít tzv. „Případ Salisbury“, zatímco to, co vidíme jako britský vyprovokovaný skutečný incident, nemá z britského hlediska žádnou perspektivu. To je absurdní!
Předkládání globálních poplatků, které s sebou nesly celosvětové důsledky, včetně vyhoštění diplomatů z celého světa do jednoho týdne, je realistické, ale nalezení nemožného, ​​který pronikl do obvodu velvyslanectví, vzhledem k tomu, že byly poskytnuty záběry CCTV, je mise nemožná. Ve všech důkazech je stejně nemožné objasnit okolnosti kolem smrti ruského občana Nikolaje Glushkova, který zemřel před více než rokem a půl. To ukazuje na skutečnou povahu britských vyšetřovacích agentur - nemilosrdných a diskriminačních.
Zopakuji: Doufáme, že od britské strany obdrží odpovědnou a odpovědnou odpověď týkající se této záležitosti.
https://southfront.org/london-police-in ... -property/

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 3784
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Velká Británie (Spojené království Velké Británie a Severního Irska)

Příspěvek od petrp » 14 zář 2019, 10:10

TOMMY ROBINSON PROPUŠTĚN Z VĚZENÍ
Tommy Robinson byl propuštěn z britského vězení s maximalizovanou ostrahou, neboť si odpykal devítitýdenní trest za to, že před soudní budovou filmovat tváře gangsterů podezřelých ze znásilňování dětí. Tento bývalý vůdce anglické Ligy obrany, který se stal občanským žurnalistou a aktivistou proti znásilňování dětí, byl zachycen, jak v pátek ráno vychází z vězení HMP Belmarsh, kdy se ukázal s dlouhými vousy vlasy, které mu za dobu za mřížemi narostly. Tomu se smál spolu s kanadským žurnalistou Ezrou Levantem blízce s panem Robinsonem spřízněným, když tento pouliční organizátor žertoval, že jeho první zastávkou po odchodu z vězení bude holič, neboť jeho nově narostlý ježící se plnovous budí dojem, jako by ve vězení „poněkud zbaběle konvertoval“ k islámu.

Když na sebe vrčeli s žurnalistou z britských novin Daily Mirror, který si ho při odchodu fotografoval, tak na něj pan Robinson pokřikoval: „Četli jste ty jejich lži? Daily Mirror lhal, když tvrdil, že jsem byl v tomto vězení napaden, celý ten příběh jste si tam u vás vymysleli.“ „Vy jste součástí té mašinérie protlačované propagandy. Mým jediným poselstvím vůči nim je: jste hanbou a ztrapněním novinařiny, kdyby se něco takového stalo v Hong Kongu, Rusku nebo v Číně, tak hned voláte do zbraně, ale protože já promlouvám o islámu, tak kolem mě musí být ticho. To vy jste komplici těch, kdo útočí na svobodu slova, což teď zažíváme. To vy jste komplici toho, co se v naší zemi děje, a všechna média jsou s tím spřažená.“

Pan Robinson si rovněž našel i pár slov o vládě, o níž řekl: „Tohle by mělo být vnímáno jako trapas britské vlády a justice. Kdy soudce řekl, že to bylo nezáměrné a mělo to nulový dopad na výsledek soudního procesu, ale žurnalista byl za to uvržen do žaláře, kdy strávil dva a půl měsíce v HMP Onley a devět týdnů v HMP Belmarsh.“

https://pravyprostor.cz/tommy-robinson- ... -z-vezeni/
Cílem války není vítězství. Je jím dosažení politických cílů.“ - genmajor J.F.C. Fullera
"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana

Juraj
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 5213
Registrován: 16 úno 2017, 21:19

Re: Velká Británie (Spojené království Velké Británie a Severního Irska)

Příspěvek od Juraj » 22 zář 2019, 05:50

Charles Rowley "otrávený novičokom" ide podať žalobu na Rusko. Podľa advokáta pôjde o milión libier, pretože jeho klient po zásahu látkou ruského pôvodu trpí ťažkymi poruchami a "chce spravodlivosť"
https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/n ... e-20138218

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host