Německo

Odpovědět
QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 11032
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Německo

Příspěvek od QVAK » 28 kvě 2019, 23:48

QVAK píše:
26 kvě 2019, 13:13
Německý pověřenec pro antisemitismus varoval Židy před nošením jarmulek

Německý pověřenec pro otázky antisemitismu varoval židovskou komunitu ve v zemi nošením jarmulek (též nazývaných kipa).
Noste jarmulku, vyzval Němce zmocněnec pro boj s antisemitismem

Zmocněnec německé vlády pro boj s antisemitismem Felix Klein vyzval všechny občany spolkové republiky, aby v sobotu nosili tradiční židovskou pokrývku hlavy jarmulku. Mají tak učinit jako výraz solidarity s Židy, kteří v Německu stále častěji čelí antisemitským útokům.
Kleinovo doporučení jde úplně opačným směrem, než jeho varování z konce minulého týdne, které směřoval Židům. „Nemůžu Židům doporučit kdykoliv a kdekoliv v Německu nosit jarmulku. Musím to tak bohužel říct,“ uvedl s tím, že se společenské klima mění k horšímu.
https://echo24.cz/a/STBnr/noste-jarmulk ... semitismem

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 11032
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Německo

Příspěvek od QVAK » 01 čer 2019, 19:56

Německo se mění: zelení poprvé nejsilnější stranou, socialisté zcela vyhořeli

Němečtí zelení se poprvé stali nejsilnější stranou v průzkumu volebních preferencí. Podle agentury Forsa by opoziční uskupení získalo nyní ve volbách 27 procent hlasů. Těsně na druhém místě by skončila konzervativní unie CDU/CSU kancléřky Angely Merkelové, informoval server stanice n-tv. Sociální demokracii (SPD), která s CDU/CSU tvoří německou vládní koalici, by podle průzkumu podpořilo jen 12 procent hlasujících.
Týden po volbách do Evropského parlamentu by podle průzkumu agentury Forsa volby do německého Spolkového sněmu vyhráli zelení, vládní CDU/CSU by získala o procentní bod méně a dosáhla by na 26 procent hlasů. Třetí místo by obsadili sociální demokraté. Dvanáct procent hlasů, které by podle průzkumu dostali, je však dosud nejnižší naměřenou hodnotou SPD v průzkumech agentury Forsa.
Protiimigrační Alternativa pro Německo (AfD) by za SPD zaostala jen o procentní bod a získala 11 procent hlasů. Do parlamentu by se stejně jako nyní dostali i svobodní demokraté (FDP) s osmi a Levice se sedmi procenty hlasů.

https://echo24.cz/a/SEjFF/nemecko-se-me ... a-vyhoreli

Pepe Razzi
Výkonný redaktor
Příspěvky: 719
Registrován: 16 úno 2017, 19:08

Re: Německo

Příspěvek od Pepe Razzi » 02 čer 2019, 23:01

Tisice lidi v Berline pozaduji vyhnani zidu z Jeruzalema a zniceni Izraele.

I kdyz v ulicich oslavuji teroristickou organizaci Hizballah, nejsou nemecke urady schopny tomu zamezit. A jelikoz EU ma problem pouze s vojenskou casti Hizballahu, nikoliv tou politickou (ale sam Hizballah mluvi o tom, ze vojenska a politicka cast je jedno a to same)... mohou chlapci vesele agitovat a sbirat penize na svoji vec.

Tato organizace je napojena na 3 libanonske klany v Nemecku. Portréty vůdce Hizballáhu Hassana Nasralláha najdete v různých obchodech a internetových kavárnách v Gesundbrunnen.

Zide v Nemecku by radi, aby byl Hizballah stejne jako v USA bran jako teroristicka organizace. Odhaduje se ze v Nemecku je temer tisicovka clenu Hizballahu a v samotnem Berline 250.

“Hizballáh se financuje zločinem, krádežemi automobilů, praním peněz." Německo je pro ně útočištěm, ve kterém žádají o finanční prostředky, “říká člen CDU v Bundestagu Marian Wendt

Šíitská teroristická organizace není financována pouze z darů z Íránu, ale také z celosvětového obchodu s drogami a praní špinavých peněz v Evropě a Německu. Například američtí vyšetřovatelé, včetně Protidrogové agentury (DEA) zjistili, že Hizballáh je globální drogový kartel.

Pochod Al-Kuds v Berlínĕ, klany a špinavé obchody
https://www.berliner-zeitung.de/politik ... e-32625436

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 11032
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Německo

Příspěvek od QVAK » 04 čer 2019, 01:55

Strache vrací úder. Smršť trestních oznámení kvůli kompro videu míří do Německa

Heinz-Christian Strache se rozhodl podat trestní oznámení na všechny, kdo mohli mít něco společného s výrobou videa, kvůli kterému musel skončit jako rakouský vicekancléř i šéf protiimigračních svobodných (FPÖ). Po žalobách na právníka íránského původu Ramina Mirfakhraie, který se přihlásil k autorství videa, na mnichovského detektiva a tajemnou ženu, která se vydávala za neteř oligarchy, se rozhodl zažalovat i oba listy, které video zveřejnily a další konkrétní lidi. Informují o tom rakouská média.
S trestními oznámeními se obrátil na prokuraturu v Mnichově, kde sídlí list Süddeutsche Zeitung, následně pak i na prokuraturu v Hamburku, kde má naopak své tradiční centrum magazín Der Spiegel. Trestní oznámení se týkají konkrétních lidí, sdělila mnichovská prokuratura listu Der Standard.
Stracheho právník Johann Pauer podal už v samotném Rakousku trestní oznámení „na všechny osoby, které jsou zodpovědné za výrobu, šíření a zveřejnění záznamu nazývaného video z Ibizy". Po trestních oznámeních, jež byly podány ve Vídni, se Stracheho právník v Německu zaměřil na Spolkovou republiku, píše rakouský list Der Standard, kterému to potvrdila prokuratura Mnichov 1.

https://echo24.cz/a/S9Nu9/strache-vraci ... do-nemecka

Pepe Razzi
Výkonný redaktor
Příspěvky: 719
Registrován: 16 úno 2017, 19:08

Re: Německo

Příspěvek od Pepe Razzi » 09 čer 2019, 00:55

Němečtí celníci chytili v autobuse švédského občana s kalašnikovy, nechali jej jít neb státní zastupitelství odmítlo vydat příkaz k zatčení

Během kontroly autobusu na mezinárodní lince celníci narazili na švédského občana. Ten měl v zavazadlovém prostoru ukryty dvě útočné pušky typu kalašnikov, brokovnici – pumpu. Navíc měl přímo v autobuse v úložném prostoru nad sedadlem pistoli zabalenou do svetru.

Zde je dobré poznamenat, že podle německé legislativy plně automatické zbraně (případně samonabíjecí upravené z plně automatických) jsou vedeny v kategorii “válečného materiálu”. Nelegální držení (pašování) takových zbraní tedy není jen v rozporu se zákony upravujícími civilní držení zbraní, ale v Německu jde přímo o porušení předpisů upravujících nakládání s válečným materiálem.

Podle žurnalistů investigativního pořadu Kontraste celníci válečný materiál na místě zajistili, informovali státní zastupitelství a požádali o souhlas se zatčením podezřelého. Státní zastupitelství ale odmítlo vydat zatykač.

Celníkům tak nezbylo než švédského občana nechat pokračovat do Švédska.

Vedle tohoto jsou zkušenosti zákonadbalých českých občanů s trestními stíháními za to, že jim bavorští policisté v autě našli nožík neodpovídající německé legislativě – zatímco švédský občan s kalašnikovy v linkovém autobuse v Berlíně smí bez většího problému pokračovat dál – už jen třešničkou na dortu.

https://zbrojnice.com/2019/06/09/nemeck ... -k-zatceni

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 11032
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Německo

Příspěvek od QVAK » 17 čer 2019, 22:44

Nechte východoněmecký venkov umřít, zvažují vědci. Navrhují přesídlování obyvatel do měst

Odchod obyvatel z východního Německa a vylidňování malých venkovských sídlišť je čím dál patrnější. Mizení celých vesnic, jejich umírání, už prostě nejde zabránit, domnívají se významní němečtí ekonomové. Navrhují tedy, aby stát přestal pumpovat velké peníze do podpory venkova. Jsou to zčásti vyhozené prostředky. Možnou odpovědí je nabídnout příslušným obyvatelům přesídlení, píše německý list Die Welt.
„Jsou vesnice, které umírají,“ domnívá se Reint Gropp, prezident z Leibnizova institutu pro ekonomický výzkum v Halle. Není zdaleka jediný, kdo si myslí, že se něco takového děje. Vymizení některých venkovských sídlišťse obává taktéž zástupce vedoucího drážďanského pracoviště Mnichovského institutu pro ekonomický výzkum Joachim Ragnitz.
Východní Německo má dlouhodobě problémy s tím, že se zejména mladí lidé stěhují do větších měst, často i do bývalého západního Německa. Tam mají větší příležitosti a často také vyšší mzdy. Podle nedávného zjištění jedné ze studií má v současnosti východní Německo stejně obyvatel jako v roce 1905.

https://echo24.cz/a/S6jrN/nechte-vychod ... el-do-mest

lasib
Sponzor fóra
Příspěvky: 3817
Registrován: 01 úno 2017, 10:55

Re: Německo

Příspěvek od lasib » 18 čer 2019, 15:54

Kanclérka A. Merkelová počas stretnutia s ukraj. prezidentom Zelenským

Uživatelský avatar
skflanker_
Sponzor fóra
Příspěvky: 4531
Registrován: 07 úno 2017, 20:22

Re: Německo

Příspěvek od skflanker_ » 18 čer 2019, 20:58

Merkelová dostala počas prijatia Zelenského triašku
Počas utorňajšieho privítania nového ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v Berlíne dostala nemecká kancelárka Angela Merkelová nečkane triašku. Píše o tom agentúra AP. Merkelová sa začala celá viditeľne triasť v okamihu, keď spolu so Zelenským stáli pri teplote 28°C na pódiu pred jej úradom počas zvukovej nemeckej hymny. Po odznení hymien už Merkelová vyzerala lepšie a so Zelenským rýchlo vošla po červenom koberci do budovy...
Zdroj https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/51 ... o-triasku/ + https://www.aktuality.sk/clanok/701887/ ... o-triasku/ + https://www.hlavnespravy.sk/merkelova-d ... ku/1792106 z 18.06.2019

Rado Info
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1810
Registrován: 08 úno 2017, 15:48

Re: Německo

Příspěvek od Rado Info » 19 čer 2019, 19:28

Východ Německa se vylidňuje
Počet obyvatel na východě Německa se dostal na úroveň z roku 1905.
http://casopisargument.cz/2019/06/19/vy ... vylidnuje/

Pepe Razzi
Výkonný redaktor
Příspěvky: 719
Registrován: 16 úno 2017, 19:08

Re: Německo

Příspěvek od Pepe Razzi » 20 čer 2019, 01:44

V německém Görlitz (Zhořelci) bylo druhé kolo volby starosty, zvítězil kandidát za CDU s 55 % před kandidátem za AfD. Ale proč to tu píšu. Do voleb se zamíchal i Hollywood, neb tam natáčívá, a vyhrožoval, že pokud občané zvolí kandidáta za AfD, ze Zhořelce odejdou.
A já myslel, že ovlivňování voleb má pod palcem Putin. I když tohle ani tak ovlivňování není, to je natvrdo vydírání.
https://www.spiegel.de/politik/deutschl ... 72712.html

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 11032
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Německo

Příspěvek od QVAK » 20 čer 2019, 14:05

Čech se v Německu ohradil proti předbíhání. Skončil prý v cele, zbitý a nahý

Na návrat z dovolené zřejmě jen tak nezapomene český turista. Na německém letišti se ohradil proti předbíhání ve frontě. Následná konfrontace s policií skončila zatčením a podle jeho slov i fyzickým násilím. Takový konec dovolené si 44letý turista Jan P. z Litoměřicka nepředstavoval ani v nejhorší noční můře. Při návratu domů z Indonésie nestihl kvůli průtahům při odbavení letadlo z Frankfurtu do Prahy a při vyřizování nových letenek došlo k incidentu, který vyvrcholil děsivým zážitkem. Rodina si tak chtěla u přepážky letecké společnosti zařídit nové letenky.
„K přepážce přistoupil muž patrně arabského původu bez pořadového lístku, následován ženou zahalenou v černém nikábu a bez vyzvání začal pracovnici za přepážkou objasňovat svou situaci. Ta se okamžitě začala věnovat dotyčnému muži a mě si přestala všímat,“ popsal Jan. Po všech útrapách se českého turisty zmocnil vztek, přesto se dokázal ovládnout. „Velice jemně jsem se dotkl ramene dotyčného muže a odstrčil jej. Nebyla v tom žádná intenzita, snad jen gesto, náznak a snaha, aby pochopil, že jsem teď na řadě já a moje rodina se svými problémy s cestováním,“ vylíčil Jan. Pracovnice za přepážkou se podle něj ale začaly chovat hystericky a situaci vyhrotily. Oboustranná slovní výměna názorů nakonec skončila, když na místo dorazili policisté. Ti Jana vyzvali, aby setrval na místě, než se situace vysvětlí. Po dlouhých minutách však Jan potřeboval nutně na toaletu. Jeho žádost policisté nebrali vážně a opakovali mu, aby zůstal sedět. „Vzhledem k mé nutné potřebě jsem jim oznámil, že už opravdu musím. Obešel jsem je a v klidu odcházel směrem k WC. Následující okamžik mne zezadu strhli na zem a celá čtveřice policistů mne zalehla,“ shrnul běh událostí Jan. Policie ho poté spoutaného odvedla do letištní cely. Tam nastalo pravé peklo.
„V nemocnici mi lékaři provedli fixaci kolene a nasadili límec k fixaci krční páteře. Cítil jsem také brnění konečků prstů na obou rukách, neměl jsem v nich vůbec žádný cit a den po incidentu jsem si ráno sotva zapnul knoflíky na košili. Všechny moje problémy s fyzickým stavem přetrvávají doposud,“ uzavřel Jan.
Státní zastupitelství ve Frankfurtu ovšem návrh na trestní stíhání českého turisty smetlo ze stolu. „Důvodem bylo, že obviněný v Německu nemá žádný záznam v trestním rejstříku a že vina pachatele by mohla být podle výsledků vyšetřování považována za nízkou. Kromě toho neexistuje veřejný zájem na trestním stíhání. Proces je dokončený,“ řekla Deníku mluvčí frankfurtského státního zastupitelství Nadja Niesen.

https://www.denik.cz/krimi/hadka-na-nem ... XoEpubz7oI

Pepe Razzi
Výkonný redaktor
Příspěvky: 719
Registrován: 16 úno 2017, 19:08

Re: Německo

Příspěvek od Pepe Razzi » 20 čer 2019, 23:23

Mládež chodí za školu, další aktivisté v Německu zastavují řidiče SUV a velkých aut, aby je přesvědčili, že si mají koupit malé auto.

Ale to je pořád málo. Němci byli pro své ideologie, kterými "zachraňovali Evropu a svět", vždy opravdu extrémně zapálení. Levicoví aktivisté tak nyní začali zapalovat velká auta.

V areálu Porsche Center v Ehrenfeldu zapálili 4 vozy Porsche Macan. Jako důvod uvádějíí ochranu klimatu. Doslovně říkají: „Chceme tímto konkrétním opatřením dosáhnout omezení emisí CO2 poškozujících klima“. Aktivisté vyzývají podobně smýšlející lidi, aby spáchali další zločiny. V tomto případě by měla být také zapálena drahá a velká vozidla. Nebo vyzývají k : "Rozbití oken, proříznutí pneumatik nebo poškrábání barvy." Kolínská policie zahájila vyšetřování pro trestný čin žhářství.
https://www.rundschau-online.de/region/ ... r-32725138

Rado Info
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1810
Registrován: 08 úno 2017, 15:48

Re: Německo

Příspěvek od Rado Info » 24 čer 2019, 15:10

V Německu se zřítily dva eurofightery
Dvojice německých bojových letounů se zřítila na severovýchodě Německa. Uvedlo to německé ministerstvo vnitra.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... htery.html

Pepe Razzi
Výkonný redaktor
Příspěvky: 719
Registrován: 16 úno 2017, 19:08

Re: Německo

Příspěvek od Pepe Razzi » 25 čer 2019, 20:18

Vloni byla brutálním způsobem znásilněna 15ti letá dívka - několika Afghánci v azylovém domě.

Protože je takových případů mnoho, aktivisté udělali představení, které mělo na "kolaterální škody migrace" upozornit.

Aktérka se nyní dočkala razie, při které jí byly zabaveny počítače a nosiče dat.

Za správným směrem angažované umění velké výhody - za kritické postihy.

https://www.epochtimes.de/blaulicht/raz ... 23620.html

Uživatelský avatar
El Diablo
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1921
Registrován: 07 úno 2017, 18:56

Re: Německo

Příspěvek od El Diablo » 05 črc 2019, 13:23

Vražda vítače migrantů je normální, soudí někteří stoupenci německé Pegidy
5. července 2019 10:42
Novináři veřejnoprávní televize ARD se účastníků demonstrace protiimigrační Pegidy ptali, co si myslí o vraždě politika vládní Křesťanskodemokratické unie (CDU) Waltera Lübckeho. Někteří tvrdili, že je takový čin jednou za pár let normální, nebo že jde o lidskou reakci. Taková vyjádření už na internetu tvrdě odsoudili někteří němečtí politici.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_kuce
Co cítíte, když střílíte teroristy?
Zpětný ráz.
http://www.eldiablo.webz.cz/
Takže se sejdeme v Šestce na Šedesát šestce zejtra ráno v šest. Zapamatuješ si to?
Můžeš mi to ještě šestkrát zvopakovat?
I šestiletý dítě by si to pamatovalo.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů