Nalezeny 2 výsledky hledání: MAGMA88

Hledaný dotaz: magma88

od puma
12 bře 2019, 17:53
Fórum: Jižní Amerika
Téma: Venezuela
Odpovědi: 1148
Zobrazení: 382135

Re: Venezuela

Juan Guaidó, odmítl zahájení vyšetřování proti němu, oznámené prokurátorem. Kromě toho, uvedl, že to je proces na jeho pronásledování ".


Američtí diplomaté musí opustit zemi nejpozději do 72 hodin


Opatření, které bylo oznámeno Nejvyššímu soudnímu dvoru (TSJ), bylo přijato proti vůdci opozice, aby vyšetřilo jeho podíl na událostech, které od čtvrtka 7. března ovlivňuje obyvatelstvo Venezuely.
"Zahájili jsme nové vyšetřování, které se připojilo k tomu, které začalo 29. ledna, proti občanovi Juanu Guaidó za jeho údajnou účast na útoku na elektrický systém, " informoval generální prokurátor.

William Saab dodal, že odsuzuje výzvu k páchaní trestných činů, které Guaidó učinil v souvislosti s „omlouváním násilí a dokonce i podněcováním k rabování, zveřejnil zprávy na twitteru, které podněcují k rabování, krádežím, s omluvou ekonomických potřeb obyvatelstva“.

"Elektrická sabotáž není náhodný jev, je to součást stále zoufalejší eskalace, která se snaží svrhnout legitimně ustavenou vládu," uvedl William Saab.
https://www.telesurtv.net/news/venezuel ... -0016.html

Ministr informací Jorge Rodríguez: Musíme zůstat v pohotovosti, v příštích hodinách se dodávka vody obnoví na celém území státu. Buďme ostražití, protože tihle psychopati se nezastaví před ničím.


Letoun amerického velitelství zvláštních operací C-146A Wolfhound MAGMA88 přeletěl z Kolumbie na San Juan/Portoriko - přes měsíc působil v Kolumbii
od puma
27 úno 2019, 16:07
Fórum: Jižní Amerika
Téma: Venezuela
Odpovědi: 1148
Zobrazení: 382135

Re: Venezuela

Už druhý tanker USAF KC-135R SPUR66 v krátké době směřuje na jih k Yukatánskému kanálu


Venezuelská viceprezidentka Delcy Rodriguez bude v pátek v Moskvě vést rozhovory s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem
https://www.reuters.com/article/us-vene ... SKCN1QG1XV

Letoun Velitelství zvláštních operací USA C-146A Wolfhound 10-3068 MAGMA88 z Bogoty sestupuje do Cartageny


Už známe místo pro doplňování paliva před Yukatánským kanálem a otočka zpět do USA - USAF KC-135R SPUR66


Oranžové helmy (Kolumbijská civilní obrana) jsou nějaké zvědavé