Historie, kterou nás neučili...

Odpovědět
Pepe Razzi
Redaktor
Příspěvky: 475
Registrován: 16 úno 2017, 19:08

Re: Historie, kterou nás neučili...

Příspěvek od Pepe Razzi » 14 bře 2019, 11:09

Mega super, to by se dalo tak i vyučovat ve škole ;-)

Jak by vypadala II. světová, kdyby byla hospodskou bitkou?

Německo po minulém výprasku dlouho posiluje a vrátí se do hospody. U vchodu dá po držce Rakousku a Československu a posadí si je ke stolu. Francie a VB u svého stolu dělají, že tam nejsou.

Cestou potká Japonsko a Itálii. Potřesou si rukou a sednou si k jednomu stolu, odkud se posmívají SSSR....

K Německu si přisedne SSSR. Japonsko a Itálie se dívají trošku překvapeně, ale Německo po nich mrkne, tak drží hubu a čekají, co bude. Německo dá po držce kolemjdoucímu Polsku a posadí si ho ke stolu. SSSR dá Polsku taky do držky a vezme mu šrajtofli. Francie a VB hrozí Německu pěstí.

SSSR chce dát po držce Finsku, ale uklouzne a zlomí si ruku, tak se na to vybodne.

Německo dá po držce Dánsku, Norsku a Beneluxu a posadí si je ke stolu. Francie a VB se velice mračí a hrozí pěstmi.

Francie si odskočí na toaletu. Cestou mu dá Německo po držce a posadí si ho ke stolu. Británie se mračí, hrozí pěstmi a odsune si stůl dál od Německa.

Německo začne po VB házet flašky, cigarety a petardy. VB si nasadí přilbu a dál hrozí pěstmi. Do hospody přijde USA, rozhlídne se kolem, půjčí dvacku Británii a zase jde pryč.

Německo přestane bavit obtěžování Británie, alespoň mu vzalo šrajtofli a botu, Itálie si vzalo jeho sako a Japonsko kalhoty. Místo toho dá Německo po držce Jugoslávii a Řecku.

SSSR se na chvilku otočí zády a Německo mu podtrhne židli a začně do něho na zemi kopat. Zlomí mu druhou ruku, vypíchne oko, vytrhá vlasy z hlavy, pálí ho cigaretou a uřeže mu pár prstů na rukou a na nohou.

Do baru přijde USA a půjčí Británii další dvacku a SSSR pajcku. Když odchází z hospody, nastaví mu Japonsko nohu a skočí mu na záda. USA se nasere a začne Japonsko honit po hospodě.

Německo hrozí USA pěstí, ale SSSR ho kopne do nohy. Začnou se válet po podlaze hospody, koušou se, rdousí, píchají do sebe noži a bijí se do hlavy okovanýma botama.

Na chvilku se od sebe odtrhnou. USA, SSSR a VB se postaví do jednoho rohu místnosti a začnou si říkat Spojenci, Německo, Japonsko a Itálie do druhého rohu a říkají si OSA. Itálie si to za chvíli rozmyslí a půjde ke Spojncům, přičemž mu dá Německo po držce a Itálie zůstane ležet uprostřed hospody.

Do hospody vejdou Žid a Cikán. Německo si jich všimne a vezme si je stranou dozadu. Po chvilce se vrátí samo a ostatním je trapné se ptát, co se stalo.

Japonci a ostatní trošku poodstoupí stranou a Spojenci skočí na Německo. Vezmou ho po hlavě flaškou, židlí, vyrazí mu zuby a prostě ho strašně zřídí. Využije toho Francie a taky si kopne. VB si vezme zpátky botu a šrajtofli. SSSR si polskou šrajtofli nechá a ještě si vezme tu německou. USA si vezme německé sako, VB hodinky a Francie kravatu.

Československo a Rakouskou vstanou od stolu a chtějí jít domů, ale SSSR si vezme Československo stranou.

USA si všimne, že se Japonsko skrylo za hospodský pultík a má v ruce nůž. Nasere se a hodí mu na hlavu celý jukebox.

To už je v pozadí slyšet policejní siréna ...

Uživatelský avatar
gandalf
Sponzor fóra
Příspěvky: 901
Registrován: 07 úno 2017, 18:22

Re: Historie, kterou nás neučili...

Příspěvek od gandalf » 14 bře 2019, 12:42

Až na to, že dříve než SSSR si ke stolu přisedlo Polsko /doufalo ve Velokopolsko/ - vlastně první:-) S tím Rakouskem to taky kulhá.

Uživatelský avatar
Kolja
Redaktor
Příspěvky: 287
Registrován: 07 úno 2017, 17:43
Bydliště: Velká Morava

Re: Historie, kterou nás neučili...

Příspěvek od Kolja » 14 bře 2019, 12:56

A USA půjčí prvně Německu...rovnou litr.

Skeptik
Sponzor fóra
Příspěvky: 2024
Registrován: 07 úno 2017, 19:59
Bydliště: Doma (většinou)

Re: Historie, kterou nás neučili...

Příspěvek od Skeptik » 14 bře 2019, 13:33

Ještě drobná chybička
Německo po minulém výprasku dlouho posiluje a vrátí se do hospody. U vchodu dá po držce Rakousku a Československu a posadí si je ke stolu. Francie a VB u svého stolu dělají, že tam nejsou.
Správně má být:
Německo po minulém výprasku dlouho posiluje a vrátí se do hospody. U vchodu dá po držce Rakousku a Československu a posadí si je ke stolu. Francie a VB u svého stolu krčí rameny, kroutí hlavou a prstem ukazují na SSSR.
a možná ještě místo
SSSR chce dát po držce Finsku, ale uklouzne a zlomí si ruku, tak se na to vybodne.
dát
SSSR požádá Finsko aby mu dalo napít ze svého půllitru. Finsko mu ukáže prostředníček a SSSR mu jednu natáhne. Finsko zavrávorá a plivne SSSR, za potlesku ostatních, do ksichtu. SSSR se rozmáchne, ale uklouzne a zlomí si ruku, tak se na to vybodne.
"Když bludem trpí jeden člověk, říká se tomu šílenství. Když bludem trpí hodně lidí, říká se tomu náboženství."
-----------------------------------------
„Chovej v úctě ty, kdo hledají pravdu, ale pozor na ty, co ji našli." Voltaire

QVAK
Zasloužilý redaktor
Příspěvky: 7285
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Historie, kterou nás neučili...

Příspěvek od QVAK » 14 bře 2019, 14:34

Poslední česká královna a rakouská císařovna se trůnu nikdy nevzdala

Zita Bourbonsko-Parmská, poslední císařovna rakouská a také královna uherská a česká, zemřela 14. března 1989 ve věku 96 let ve švýcarském exilu. Její pobyt za hranicemi někdejších habsburských držav trval sedm desítek let, pohřbena ale byla vdova po někdejším císaři Karlu I. v císařské hrobce ve Vídni. Ostatky jejího manžela spočívají na portugalském ostrově Madeira, kde v dubnu 1922 podlehl zápalu plic.
Na císařský a královský trůn usedla Zita po boku Karla I. v listopadu 1916, užila si jej ale necelé dva roky, do rozpadu Rakouska-Uherska na podzim 1918. Podle historiků i pamětníků měla na mladého císaře velký vliv a svého manžela doprovázela i během neúspěšných pokusů o návrat na maďarský trůn počátkem 20. let. Po nich zamířila někdejší císařská rodina do nuceného exilu na Madeiru.
https://echo24.cz/a/SPqxX/posledni-cesk ... y-nevzdala

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host